To ensure we provide you with the right deals and products on the shelves, you'd like to shop.

Popcorn & Pretzels

Popcorn, Cheddar
In Cart
$1.48 ea
Sale Price Per Unit: $1.74 / 100 g
Pretzel Sticks
In Cart
$1.48 ea
Sale Price Per Unit: $0.74 / 100 g
Pretzel Twists
In Cart
$1.48 ea
Sale Price Per Unit: $0.74 / 100 g
Butter & Salted Popcorn
In Cart
$1.48 ea
Sale Price Per Unit: $1.74 / 100 g
Bhel Puri
In Cart
$1.78 ea
Sale Price Per Unit: $1.19 / 100 g
Cornflakes Chivda
In Cart
$1.78 ea
Sale Price Per Unit: $1.19 / 100 g
All In One Snack Mix
In Cart
$1.78 ea
Sale Price Per Unit: $1.11 / 100 g
Popping Corn
In Cart
$2.18 ea
Sale Price Per Unit: $2.18 / 100 g
Caramel Popcorn $2.48 MAX 4 Exp. 11/29
In Cart
$2.48 ea
Sale Price Per Unit: $0.99 / 100 g
Maple & Bacon Popcorn $2.48 MAX 4 Exp. 11/29
In Cart
$2.48 ea
Sale Price Per Unit: $1.13 / 100 g
Popcorn, Chicago Mix $2.48 MAX 4 Exp. 11/29
In Cart
$2.48 ea
Sale Price Per Unit: $1.13 / 100 g
Kettle Corn, Sweet & Salty $2.48 MAX 4 Exp. 11/29
In Cart
$2.48 ea
Sale Price Per Unit: $1.13 / 100 g
Extra Butter Flavour Microwave Popping Corn
In Cart
$2.59 ea
Sale Price Per Unit: $0.87 / 100 g
Microwave Popping Corn, Butter Flavour
In Cart
$2.68 ea
Sale Price Per Unit: $0.90 / 100 g
Microwave Popping Corn, Butter Flavour
In Cart
$2.98 ea
Sale Price Per Unit: $0.50 / 100 g
Popcorn Twists
In Cart
$2.98 ea
Sale Price Per Unit: $1.70 / 100 g
Caramel & White Cheddar Popcorn
In Cart
$3.38 ea
Sale Price Per Unit: $2.18 / 100 g
Kettle Corn
In Cart
$3.38 ea
Sale Price Per Unit: $1.54 / 100 g
Boondi Snack
In Cart
$3.48 ea
Sale Price Per Unit: $1.02 / 100 g
Chakri
In Cart
$3.48 ea
Sale Price Per Unit: $1.39 / 100 g
Popcorn, Jalapeño & Cheddar
In Cart
$3.58 ea
Sale Price Per Unit: $1.99 / 100 g
Popcorn, White Cheddar
In Cart
$3.58 ea
Sale Price Per Unit: $1.79 / 100 g
Pretzel Pieces, Honey Mustard & Onion
In Cart
$3.68 ea
Sale Price Per Unit: $1.53 / 100 g
Butter Flavour Microwave Popping Corn
In Cart
$3.68 ea
Sale Price Per Unit: $0.62 / 100 g
Extra Butter Flavour Microwave Popping Corn
In Cart
$3.68 ea
Sale Price Per Unit: $0.62 / 100 g
Popcorn Bowl, Extra Butter
In Cart
$3.78 ea
Sale Price Per Unit: $1.54 / 100 g
Popcorn Bowl, Buttery
In Cart
$3.78 ea
Sale Price Per Unit: $1.54 / 100 g
Baked Pretzel Thins
In Cart
$3.98 ea
Sale Price Per Unit: $1.00 / 100 g
Popcorn Seasoning, Dill-Irious
In Cart
$3.98 ea
Sale Price Per Unit: $3.62 / 100 g
Moong Dal
In Cart
$4.27 ea
Sale Price Per Unit: $1.22 / 100 g
Pretzels, Classic Sticks
In Cart
$4.28 ea
Sale Price Per Unit: $1.07 / 100 g
Pretzels, Classic Tiny Twists
In Cart
$4.28 ea
Sale Price Per Unit: $1.34 / 100 g
Popping Corn
In Cart
$4.68 ea
Sale Price Per Unit: $0.55 / 100 g
Pop Up Bowl, Smart Pop!
In Cart
$4.98 ea
Sale Price Per Unit: $1.19 / 100 g
Pop Up Bowl, Buttery
In Cart
$4.98 ea
Sale Price Per Unit: $1.01 / 100 g
Butter Flavour Microwave Popping Corn
In Cart
$4.98 ea
Sale Price Per Unit: $1.04 / 100 g
Pop Corn, Resealable
In Cart
$4.98 ea
Sale Price Per Unit: $1.25 / 100 g
Pop Up Bowl, Extra Buttery
In Cart
$4.98 ea
Sale Price Per Unit: $1.01 / 100 g
Original Gourmet Popping Corn
In Cart
$4.98 ea
Sale Price Per Unit: $0.59 / 100 g
Microwave Kettle Corn
In Cart
$5.18 ea
Sale Price Per Unit: $1.04 / 100 g
Extra Butter Flavour Microwave Popping Corn
In Cart
$5.48 ea
Sale Price Per Unit: $0.55 / 100 g
Butter Flavour Microwave Popping Corn
In Cart
$5.48 ea
Sale Price Per Unit: $0.55 / 100 g
Pani Puri
In Cart
$5.48 ea
Sale Price Per Unit: $1.99 / 100 g
Chicago Mix Popcorn
In Cart
$6.98 ea
Sale Price Per Unit: $0.95 / 100 g
Rippled Potato Chips Loads of Jalapeño Popper Flavour Club Size
In Cart
$6.98 ea
Sale Price Per Unit: $0.93 / 100 g
Popcorn, Buttery
In Cart
$8.38 ea
Sale Price Per Unit: $1.02 / 100 g
Popcorn, Smart Pop
In Cart
$8.38 ea
Sale Price Per Unit: $1.20 / 100 g
Popcorn, Extra Buttery
In Cart
$8.38 ea
Sale Price Per Unit: $1.02 / 100 g
Microwave Popcorn, Butter
In Cart
$9.88 ea
Sale Price Per Unit: $0.42 / 100 g
Popcorn, Extra Butter
In Cart
$14.98 ea
Sale Price Per Unit: $0.63 / 100 g
Microwave Popcorn, Buttery
In Cart
$14.98 ea
Sale Price Per Unit: $0.63 / 100 g